01-06-2016

04:33

Gaisa temperatūra: 17 - 19c

Vēja ātrums: 3-5m/s

FOTO GALERIJA

Sadarbība 2013. gadam PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator   
Trešdiena, 04 aprīlis 2012 13:40

trase

2013.gads Sporta kompleksam Mūsa ir jubilejas gads. Aprit 35 gadi kopš Mūsas upes krastā, 1978. gadā tika atklāta Mūsas trase, kurā visus šos 35 gadus nepārtraukti tiek rīkotas motoru sporta sacensības, tiek izcīnītas medaļas un apbalvojumi, tiek sasniegti jauni rekordi un trases atpazīstamība starptautiskajā autosporta saimē ir plaši atpazīstama un cienīta. Kopš 1986. gada Mūsas trasē tiek rīkotas starptautiska mēroga autokrosa sacensības, sākumā kā Draudzības valstu autokrosa kausa izcīņas, kopš 1990. gada kā FIA Eiropas čempionāta posmu sacensības autokrosā.

 

Aprit 10 gadi, kopš 2004.gada, kad trasi pārņēma jaunais Sporta kompleksa Mūsa kolektīvs, kura darbība trases infrastruktūras attīstībā un sacensību organizācijā ir nesusi lielu pievienoto vērtību gan Latvijai kā valstij, gan autokrosa popularizēšanai visā Eiropā.

 

Kā tas jau ir ierasts, jubilejas sacensības apmeklēs liels skaits skatītāju, sportistu un sporta vadības. Skatītājiem ir ieplānota plaša sporta un izklaides programma, tāpat tiks rīkotas dažādas mārketinga aktivitātes visā Eiropā.


2013. gada starptautiskajos sacensību kalendāros ir iekļautas šādas sporta aktivitātes:

FIA EIROPAS autokrosa čempionāta posms no 24. – 26. maijam;

NEZ ZIEMEĻEIROPAS autokrosa čempionāta noslēguma posms no 7.-8.septembrim.

 

Šajā sakarā Piedāvājam Jums kļūt par Sadarbības partneri- ģenerālsponsoru, sponsoru vai atbalstītāju. Savukārt mēs piedāvājam, atbilstoši Jūsu ieguldījumam – sponsora statusam, izvietot Jūsu reklāmu masu saziņas līdzekļos un trasē pirms sacensībām, sacensību laikā un pēc tām, kā arī radīsim iespēju citām Jūsu mārketinga aktivitātēm. Izmantojot šo piedāvājumu Jūs vēl vairāk palielināsiet sabiedrības informētību par Jūsu uzņēmumu, tā darbību un pārstāvēto produkciju.

 

Ceram, ka piedāvājums Jūs ieinteresēs un mēs vienosimies par turpmāko sadarbību.

 Sadarbības Piedāvājums 2013. gadam (pdf)

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 19 oktobris 2012 12:41
 

VALSTS ATBALSTS

SPONSORI

ATBALSTĪTĀJI

INFORMATĪVIE ATBALSTĪTĀJI