Eiropas Autokross Bauskā jau šajā nedēļas nogalē - "Mūsas" trase uzņems vairāk nekā 100 autosportistus no visas Eiropas

Šajā nedēļas nogalē, 1. /2. jūnijā, leģendārajā "Musa Raceland", Bauskā,  norisināsies FIA Eiropas Autokrosa čempionāta 2. posms. Autosporta notikums pulcēs vairāk nekā 100 sportistus no dažādām Eiropas valstīm tostarp arī sportistu no tālās Argentīnas.

Pēc ilgāka pārtraukuma, jau otro gadu Eiropas Autokrosa sacensības noris Bauskā. Organizatori vēlas atgriezt šīs senās autosporta disciplīnas tradīcijas Latvijā. "Komandas mērķis ir ilgtermiņā atgriezt šo autosporta pasākumu Latvijā", norāda Jānis Bergs, viens no Eiropas Autokrosa čempionāta posma Latvijā organizatoriem. 

Ivo Traubergs, autosportists unEiropas Autokrosa čempionāta 2. posma organizators: "Tas brīdis ir klāt - sacensības ir tepat aiz "stūra"! Trase tiek gatavota jau vairāk nekā mēnesi, paralēli citas sacensības nenotiek, lai mēs varētu trasi sagatavot augstākajā līmenī priekš Eiropas labākajiem Autokrosa braucējiem. Strādājam līdzīgi kā pagājušajā gadā - trases plānā būtiskas izmaiņas nav veiktas, bet esam nedaudz izmainījuši pasākuma norisi svētdien, lai pasākums neievilktos un ātrāk varētu sveikt labākos! Esam gatavi aizraujošai un jaudīgai nedēļas nogalei un uzskatu, ka ikvienam būs ko redzēt!"

"Sākusies saspringtākā nedēļa, esam finiša taisnē, vēl pēdējās nianses un būsim gatavi uzņemt sportistus un kopā aizvadīt lielisku nedēļas nogali Bauskā. Laikapstākļi brīvdienām pašreiz izskatās ļoti atbilstoši sacensību norisei apmeklēšanai. Strādājam pie tā, lai visiem šīs sacensības būtu izdevušās, atklāj Jānis.

FIA Eiropas Autokrosa čempionāta otrais posms sāksies jau piektdienas (31.05) vakarā ar grandiozu dalībnieku parādi Bauskas pilsētas centrā. Sacensību sākums un pirmā diena 1. jūnijā, sacensības turpināsies un sīvākās cīņas būs vērojamas 2. jūnijā. Pasākums noslēgsies svētdienas vakarā ar labāko apbalvošanu turpat "Musa Raceland", Bauskā.

Jaunumiem var sekot līdzi  www.rac.lv

FOTO - Zaļaiskalns Photography

30.05.2019
Biedrība "RAC.LV" ir noslēgusi 17.05.2023. līgumu Nr. SKV-TL-2023/47 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds eu